Azzaro

AZZARO zostało założone przez francuskiego projektanta mody Loris Azzaro. W 1962 roku Loris Azzaro udał się do Paryża, aby zaprezentować swoje kreacje oraz linie perfum. Do 1968 roku jego firma odniosła ogromny sukces. Stał się dobrze znany w Paryżu przez efektowne projekty sukienek dla elity społeczeństwa francuskiego.Był również znany z tego, że używał jaskrawych kolorów tkanin.

W ciągu swojej długiej kariery ubrał wiele gwiazd, w tym Dalida, Sophia Loren, Raquel Welch, Marisa Berenson, Claudia Cardinale, Isabelle Adjani, Kate Winslet oraz Nicole Kidman.

Azzaro opublikował szeroką gamę produktów linii damskiej oraz męskiej, takich jak: odzież, akcesoria i perfumy oraz oprawy okularowe. W 1975 roku stworzył swój pierwszy zapach dla kobiet, "Couture", który stał się jego głównymi perfumami. Jego ulubionym kolorem był niebieski. Podobnie jak jej założyciel, to śródziemnomorska marka, która inspiruje się ludzkimi przygodami. Azzaro promuje instynkt zabawy, radość życia i głosi słoneczny hedonizm.

Stan ducha: Żyj teraźniejszą chwilą. Dla niego życie to teren zabawy, nieskończone lato, wieczna iskra. Świat należy do odważnych!

Delikatne lub błyskotliwe, każda oprawka AZZARO posiada szczegół, wykończenie i kolor wierny motto marki: Time to shine.