nasze marki

Firma Furla została założona w Bolonii (Emilia-Romania) w 1927 roku przez Aldo Furlanetto, zajmując się hurtową sprzedażą damskich akcesoriów. W 1955 roku w Bolonii otwarto pierwszy sklep Furla. Począwszy od lat 70. Aldo Furlanetto był wspierany przez swoje dzieci Carlo, Paolo i Giovanna Furlanetto. W tej samej dekadzie Furla wypuściła pierwszą kolekcję toreb. Na początku lat 90. Furla zaczęła otwierać sklepy i filie na całym świecie. Założona w 1927 roku przez Aldo Furlanetto w Bolonii, firma Furla patrzy w przyszłość z solidną przeszłością uświęconego rzemiosłem, wyrafinowaną elegancją i innowacyjnym wzornictwem. Furla opracowała koncepcję luksusu sprzyjającego włączeniu społecznemu ponad 90 lat temu. Furla produkuje torby, buty i galanterię skórzaną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Licencje na tekstylia, okulary i zegarki, a także nowe zapachy Furlabranded poszerzają ofertę firmy, wzmacniając jej pozycję jako włoskiej marki lifestylowej.

Firma Furla została założona w Bolonii (Emilia-Romania) w 1927 roku przez Aldo Furlanetto, specjalizującego się w hurtowej sprzedaży damskich akcesoriów. W 1955 roku otwarto pierwszy sklep Furla, który stał się początkiem ekspansji marki na cały świat. Od lat 70. firma była prowadzona przez rodzeństwo Carlo, Paolo i Giovanna Furlanetto, którzy kontynuowali tradycję uświęconego rzemiosła, elegancji i innowacyjnego wzornictwa.

Dzięki ponad 90-letniemu doświadczeniu, Furla patrzy z pewnością w przyszłość, oferując wysokiej jakości produkty skórzane, w tym torby, buty i galanterię dla kobiet i mężczyzn. Firma wprowadziła również licencje na tekstylia, okulary i zegarki oraz stworzyła własne, markowe zapachy, poszerzając swoją ofertę i wzmacniając swoją pozycję jako włoska marka lifestylowa.

W swojej wyjątkowej estetyce, Furla jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie połączenie elegancji i stylu. Innowacyjne podejście marki Furla wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów.