New Balance Lekkoatletyka, Inc. (NB), najlepiej znana jako po prostu New Balance, jest jednym z największych na świecie producentów obuwia i odzieży sportowej. Międzynarodowa korporacja z siedzibą w Bostonie w stanie Massachusetts została założona w 1906 roku jako New Balance Arch Support Company.

Najnowsze trendy w technologii i designie sprawiły, że okulary korekcyjne New Balance stały się punktem odniesienia w sprzedaży w sektorze sportowym. Łączą jakość z trwałością, oferując najlepszy produkt z najnowszymi rozwiązaniami. Są jedną z nielicznych marek sportowych, które nadal produkują w USA i Anglii.

Aby uzupełnić swoją kolekcję akcesoriów sportowych, New Balance wprowadza nowy asortyment sportowych okularów korekcyjnych oraz dedykowaną dla młodszych odbiorców. New Balance stawia na szeroki katalog okularów z zastosowanymi technologiami sportowymi, takimi jak klips do „zamykania” oprawek zapewniających lepsze oparcie i zabezpieczenie przed zsuwaniem sie okularów podczas aktywności sportowych - technologia ELOCK na zausznikach. Możesz dostosować zauszniki do kąta: 0°, 27°, 54° i 81°. Kolekcja okularów dziecięcych New Balance oferuje zawiasy 180° Flex Hinges, co zapewnia dodatkową wytrzymałość.